GoPro Kamera HERO Session

GoPro Kamera HERO Session

Kamery GoPro sú synonymom kvality už viac ako desať rokov a za túto dekádu prekonali vo vývoji obrovský kus cesty. Outdoorová kamera Prichádza HERO8 Black – najvšestrannejšia kamera HERO s najstabilnejším natáčaním. Vďaka GoPro App alebo Good Remote2 máte prístup k väčšine režimov, na ktoré ste zvyknutí z ostatných HERO kamier. Špičková akčná kamera ponúka 4K rozlíšenie, 12Mpix fotoaparát s funkciou HDR, spomalené video a mnoho ďalšieho. V kategórii Kamery GoPro máme práve teraz na celkom 21 produktov.

Outdoorová kamera Prichádza HERO8 Black – najvšestrannejšia kamera HERO s najstabilnejším natáčaním. Vďaka GoPro App alebo Good Remote2 máte prístup okay väčšine režimov, na ktoré ste zvyknutí z ostatných HERO kamier. Špičková akčná kamera ponúka 4K rozlíšenie, 12Mpix fotoaparát s funkciou HDR, spomalené video a mnoho ďalšieho. V kategórii Kamery GoPro máme práve teraz na celkom 21 produktov.

Outdoorová kamera Prichádza HERO8 Black – najvšestrannejšia kamera HERO s najstabilnejším natáčaním.

Vďaka GoPro App alebo Smart Remote2 máte prístup okay väčšine režimov, na ktoré ste zvyknutí z ostatných HERO kamier. Špičková akčná kamera ponúka 4K rozlíšenie, 12Mpix fotoaparát s funkciou HDR, spomalené video a mnoho ďalšieho. V kategórii Kamery GoPro máme práve teraz na celkom 21 produktov.