Ultra tenký LED TV Full HD 24PFS4022

Ultra tenký LED TV Full HD 24PFS4022

Tento režim bol vyvinutý špeciálne profesionálne pôvodné ukazuje Netflix a televízor reprodukuje rovnakej kvality obrazu ako hlavné štúdio kópiu. Tento televízor obsahuje olovo len v určitých častiach alebo komponentoch, kde nemôžete používať inú technológiu v súlade s existujúcimi doložkami o uvoľnení smernice RoHS. To v kombinácii s presnosťou technológia lokálne stmievanie od Sony znamená, že televízia môže nezávisle tlmiť alebo zosilniť rôznych oblastiach LED, a zabezpečiť, presnejšie kontrast a skvelý filmový zážitok.

Tento režim bol vyvinutý špeciálne pre originálne prehliadky, Netflix a Televízor reprodukuje rovnakú kvalitu obrazu ako hlavná kópia štúdia.

Tento televízor obsahuje olovo len v určitých častiach alebo komponentoch, kde nemôžete používať inú technológiu v súlade s existujúcimi doložkami o uvoľnení smernice RoHS. To v kombinácii s presnosťou technológia lokálne stmievanie od Sony znamená, že televízia môže nezávisle tlmiť alebo zosilniť rôznych oblastiach LED, a zabezpečiť, presnejšie kontrast a skvelý filmový zážitok.