Stropné Sušiaky Päť, Šesť, Sedem Tyčové

Stropné Sušiaky Päť, Šesť, Sedem Tyčové

1. Bielizeň pri strope rýchlejšie schne, neprekáža a nevytvára sa na ňom ostré hrany ako pri sušení na šnúre. Na výber máš sušiaky s dĺžkami sušiacích tyčí 100 až 220 cm, a taktiež si môžeš zvoliť či potrebuješ 5, 6 alebo 7 sušiacích tyčí. Bielizeň sušíš pri strope a získaš tak viac priestoru v Tvojej kúpeľni, nad vaňou, či na balkóne. Všetky typy sušiakov a náhradných dielov držíme skladom. Také je sušenie so stropným sušiakom PROFESSIONAL (ALU). Počas sviatku 6. 1. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

Na výber máš sušiaky s dĺžkami sušiacích tyčí one hundred až 220 cm, a taktiež si môžeš zvoliť či potrebuješ 5, 6 alebo 7 sušiacích tyčí.

Bielizeň sušíš pri strope a získaš tak viac priestoru v Tvojej kúpeľni, nad vaňou, či na balkóne. Všetky typy sušiakov a náhradných dielov držíme skladom. Také je sušenie so stropným sušiakom PRO (ALU). Počas sviatku 6. 1. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

Na výber máš sušiaky s dĺžkami sušiacích tyčí one hundred až 220 cm, a taktiež si môžeš zvoliť či potrebuješ 5, 6 alebo 7 sušiacích tyčí. Bielizeň sušíš pri strope a získaš tak viac priestoru v Tvojej kúpeľni, nad vaňou, či na balkóne. Všetky typy sušiakov a náhradných dielov držíme skladom. Také je sušenie so stropným sušiakom PROFESSIONAL (ALU). Počas sviatku 6. 1. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

article