Náhradní Díly Na Sporáky Mora, Gorenje, Amica

Náhradní Díly Na Sporáky Mora, Gorenje, Amica

Prejdite si výber najlepších chladniček Gorenje. Zohrejte estragónovú omáčku, vmiešajte do nej šľahačku a speňte pomocou Gorenje tyčového mixéra z kolekcie CHEF’s. Utierku zviažeme a varíme v sous vide hrnciGorenje po dobu 60 minút pri teplote 85 °C. Cook dinner in vacuum sealed bags in the Gorenje sous vide cooker for 90 minutes at 85 °C. Switch the purée right into a food processor and purée till smooth.

Následne vložte kúsky mäsa do plastových vrecúšok s vákuovým tesnením a varte v sous vide hrnci Gorenje po dobu 12 až 15 minút pri teplote 65 °C.

Všetky ingrediencie vložte do plastového vrecka s tesniacim uzáverom a varte v sous vide hrnci Gorenje po dobu sixty five minút pri teplote 85 °C.

Potom ochlaďte sáčok so zeleninou v studenej vode. Použijeme mixer Gorenje z kolekcie CHEF’s pre dokonalé vymixovanie.

Zohrejte estragónovú omáčku, vmiešajte do nej šľahačku a speňte pomocou Gorenje tyčového mixéra z kolekcie CHEF’s. Utierku zviažeme a varíme v sous vide hrnciGorenje po dobu 60 minút pri teplote 85 °C. Cook in vacuum sealed luggage within the Gorenje sous vide cooker for 90 minutes at 85 °C. Transfer the purée right into a meals processor and purée till easy.